Sklepy internetowe

Sklep internetowy DlaWcześniaka.pl jest poświęcony najmniejszym maluszkom, u nas znajdą Państwo akcesoria i odzież dla wcześniaków. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, systematycznie poszerzamy naszą ofertę. W związku z płynnym rozwojem branży dziecięcej staramy się na bieżąco uzupełniać nasz asortyment o nowe artykuły.

Naszym celem jest zgromadzenie w jednym miejscu przedmiotów pomocnych przy opiece nad wcześniakami, tak aby ich rodzice nie tracili cennego czasu między sklepowymi półkami.

Zapraszamy na www.dlawczesniaka.pl


Jesteśmy firmą rodzinną. Sami mamy dzieci, więc wiemy, jakie są potrzeby związane z odzieniem niemowląt. Stale też bierzemy pod uwagę opinie innych rodziców i opiekunów.

Misją firmy Magdalena Apiecionek EZAZA jest wyposażenie naszych Klientów w ubranka zapewniające komfort i wygodę Maluszkom oraz funkcjonalność podczas ich przebierania. Dlatego też współpracujemy z polskimi Producentami szyjącymi z powodzeniem od kilkunastu lat ciuszki dla najmłodszych, gwarantującymi dobrą jakość oraz bezpieczeństwo swoich produktów. Natomiast dzianiny, z których szyte są ubranka, wykonano z przędz posiadających certyfikaty ?Bezpieczny dla dziecka? i ?Przyjazny dla środowiska?.

Asortyment w naszym sklepie składa się z ubranek uszytych na specjalne zlecenia naszej firmy, która ma wpływ na dobór materiałów, a w  konsekwencji na ich ostateczny wygląd. Ubranka te są przede wszystkim bardzo funkcjonalne.

Ponadto staramy się, aby wygląd ciuszków, które oferujemy był zgodny z panującymi trendami w modzie. Nasze ciuszki są dostępne zarówno w żywych kolorach, jak i pastelowych.

Nasza oferta wzbogacona została o ciuszki dla Wcześniaczków, dlatego też w asortymencie znajdą Państwo ubranka już od rozmiaru 44.

Wiemy, jak bardzo kosztowne jest utrzymanie dziecka. Chcemy, aby w naszym sklepie każdy z Państwa znalazł ofertę, która nie uszczupli zanadto grubości portfela. W związku z tym zgodnie z sugestiami innych rodziców i opiekunów zapewniamy atrakcyjne ceny i między innymi możliwość zakupu ciuszków w wielopakach.

I wreszcie kwestia jedna z najważniejszych: kupując w naszym sklepie, pomagasz nam wspierać Fundację Wcześniak Rodzice-Rodzicom! Od początku tworzenia naszej firmy zakiełkowało w nas pragnienie, aby pomagać innym. Dlatego też nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Wcześniak Rodzice-Rodzicom. W ramach tej współpracy będziemy przekazywać część zysków ze sprzedaży ubranek przede wszystkim na zakup niezbędnych leków, szczepionek i aparatury medycznej dla najbardziej potrzebujących podopiecznych tejże Fundacji. Nasi Klienci będą sukcesywnie informowani na stronie naszego sklepu o wysokości możliwych, a następnie przekazanych darowizn.

Zapraszamy na www.ezaza.pl już od 7 października 2013 r.!

Scroll to Top