Julia Janka

Julia Janka jest podopieczną Fundacji Wcześniak.

Julia Janka

Kochani,raz jeszcze bardzo dziękujemy za przekazanie Julce Waszego 1,5% za rok 2022. Pomaga nam to w realizacji założeń terapeutycznych jakie się pojawiają. Dziękujemy za Waszą pamięć o Julce i polecamy się przy Waszych rozliczeniach za 2023 rok 🙂

Jeżeli chcielibyście nam pomóc, poniżej zamieszczamy potrzebne informacje:

1,5% podatku dla Julki:
KRS 0000191989, pole cel szczegółowy: Julia Janka

darowizny dla Julki:
nr konta: 74 1240 6351 1111 0010 5685 7363

 

2023 rokW tym roku duży nacisk położyliśmy na komunikację i dodatkowe zajęcia z logopedą i neurologopedą. W efekcie Julka zaskakuje nas swoimi wypowiedziami, a my rozumiemy coraz więcej z tego co chce nam powiedzieć. Dodatkowo cały czas staramy się poprawić jej chód i równowagę poprzez rehabilitacje.

2022 rok

Julka coraz więcej i chętniej chodzi sama, mówi pierwsze słowa. Niezmiennie, intensywnie działamy – fizjoterapia, terapia widzenia, neurologopeda, praca nad blizną, wizyty u specjalistów. Efekty są niesamowite, a my nie przestajemy działać.

2021 rok

Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierali Julkę w minionym roku. Obecnie, duży nacisk kładziemy na pracę nad wzrokiem Julki dlatego zebrana suma pozwoli nam na udział w terapii wzroku, wizyty u specjalistów (okuliści, optometrysta). Dodatkowo Julka cały czas uczestniczy w intensywnej rehabilitacji, która czyni cuda! Nie przestajemy działać 🙂

2020 rok

Oto Julka – mała dziewczynka, która jest bardzo ciekawa świata. Julka zaskoczyła swoich rodziców, pojawiając się na świecie niespełna 4 miesiące przed czasem (24 tydzień) i ważąc 720 gramów.
Jest niesamowicie dzielna – pomimo licznych przeciwności (posocznica, martwicze zapalenie jelit, dysplazja oskrzelowo-płucna, niedokrwistość, retinopatia) co raz zdobywa nowe umiejętności, czym niesamowicie zaskakuje swoich rodziców.
Oddycha już zupełnie sama, pije mleko przez smoczek, uśmiecha się do nas.
To co możemy zrobić dla Julki, to wspomóc jej rozwój poprzez rehabilitację i wizyty u specjalistów, którzy nakierują nas na odpowiednie tory leczenia.

Karta informacyjna


Imię
Julia
Tydzień
24
Waga
720g
Wzrost
Data

Scroll to Top