DLA FIRM

Szanowni Państwo, jeżeli reprezentują Państwo firmę, która chciałaby otoczyć opieką wcześniaki, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.
Pomoc na rzecz Fundacji może odbywać się na wielu płaszczyznach.

Zachęcamy do kontaktu pod numerem (22) 121 80 55 lub mailowo: wczesniak@wczesniak.pl

leukomalacja

Darowizny

Darowizny na cele statutowe, tj. wsparcie rodziców wcześniaków oraz leczenie i rehabilitację dzieci, mogą Państwo wpłacać cały rok na konto Fundacji:

Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom
ul. Prymasa Augusta Hlonda 2a lok. 71, 02-972 Warszawa
Nr konta : 28 1240 6351 1111 0000 4811 2608
Przelewy zagraniczne:
IBAN: PL 28 1240 6351 1111 0000 4811 2608; SWIFT: PKOPPLPW PKO SA Oddział w Piasecznie

Przyjmujemy również darowizny rzeczowe do wypożyczalni sprzętu, czyli: monitory oddechu Babysense i wagi niemowlęce. Wypożyczamy rodzicom już ponad 140 sprzętów. Jeśli Państwa firma może zakupić taki sprzęt i podarować go w darowiźnie Fundacji, prosimy o kontakt: urszula.zimolag@wczesniak.pl

Współpraca sprzedażowa

Oferujemy wsparcie sprzedaży Państwa produktu poprzez zamieszczenie na naszej stronie linku do sklepu oferującego produkt.

W tego rodzaju współpracy proponujemy 2 modele:

1. Wsparcie stałe – poprzez cykliczne przekazanie darowizny od sprzedanego produktu/usługi. Nasza strona, newsletter oraz social media będą informowały naszych odbiorców o możliwości zakupu, który wesprze wcześniaki.

2. Wsparcie jednorazowe – poprzez jednorazowe przekazanie darowizny powiązane z terminową akcję promocyjną, która będzie ogłoszona na naszej stronie www, rozesłana w newsletterze oraz udostępniona w social mediach.

Strona www – średnio 700 unikalnych odsłon dziennie; newsletter – prawie 3 000 odbiorców; social media – ponad 34 000 obserwujących.

Biegi charytatywne

Fundacja Wcześniak od 7 lat jest partnerem akcji charytatywnej #BiegamDobrze towarzyszącej Maratonowi Warszawskiemu i Półmaratonowi Warszawskiemu. Udział w biegu indywidualnym lub w sztafecie, pozwala nam zebrać środki na wydanie „Niezbędnika rodzica wcześniaka” przekazywanego bezpłatnie rodzicom w szpitalach. Przez ten czas pobiegło dla wcześniaków już ponad 500 osób!

Zapraszamy Firmy, które są przyjazne bieganiu do zapisania się na biegi w akcji #BiegamDobrze i wybranie do wsparcia Fundacji Wcześniak.

Organizatorów innych biegów zachęcamy do wdrożenia opcji biegu charytatywnego dla wcześniaków.

Reklama w poradniku dla rodziców

„Niezbędnik rodzica wcześniaka” to poradnik, który dystrybuujemy w ponad 100 szpitalach Polski oraz na indywidualne zamówienia rodziców. Jego nakład wynosi 15 000 egzemplarzy. Dostępny jest również w formie ebooka na naszej stronie.

Państwa produkt lub usługa mogą być zareklamowane w naszym „Niezbędniku…”.

Zainteresowanych tą formą współpracy prosimy o kontakt: wczesniak@wczesniak.pl

Współpracują z nami

Informujemy, iż administratorem danych jest Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom z siedzibą przy ul. Prymasa Augusta Hlonda 2a lok. 71, 02-972 Warszawa. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach współpracy reklamowej i realizacji projektu oraz do celów statystycznych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) z dnia 27.04.2016 r. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowania przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail:  lub listownie na adres Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom, ul. Prymasa Augusta Hlonda 2a m. 71, 02-972 Warszawa. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do otrzymania newslettera.

Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora zgodnie z okresami wskazanymi w informacji o przetwarzaniu danych osobowych: https://wczesniak.pl/rodo/

Scroll to Top