fbpx

„Niezbędnik rodzica wcześniaka” – Formularz zamówienia

Home / „Niezbędnik rodzica wcześniaka” – Formularz zamówienia
Szanowni Państwo,
od dnia 3 sierpnia 2020 r. „Niezbędnik rodzica wcześniaka” jest dostępny wyłącznie w wersji online. Wyczerpały się zasoby papierowego wydania poradnika.
Trwają prace nad VII edycją „Niezbędnika…”. Serdecznie prosimy o cierpliwość.
Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać papierowy „Niezbędnik…” – można go zamówić w formularzu, prosimy jednak pamiętać, że będzie on wysłany dopiero za kilka tygodni.
„Niezbędnik…” dostępny online oraz poszczególne artykuły znajdą Państwo na stronie: https://wczesniak.pl/niezbednik-rodzica-wczesniaka-online/ oraz na tej stronie pod formularzem zamówienia.
Poradnik wydajemy wspólnie, w myśl naszej zasady „rodzice-rodzicom” jest on finansowany m. in. z darowizn rodziców wcześniaków.  Jeśli chcą Państwo mieć swój udział w wydaniu nowego „Niezbędnika…” na stronie https://wczesniak.pl/niezbednik-rodzica-wczesniaka-online/ jest możliwość wpłaty darowizny na ten cel.

Zamów poradnik dla rodziców wcześniaków


    Administratorem danych osobowych przekazywanych w celu realizacji złożonego przez Państwa zamówienia na otrzymanie poradnika jest Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom z siedzibą przy ul. Prymasa Augusta Hlonda 2a m. 71, 02-972 Warszawa. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia na podstawie art. 6 pkt 1 lit b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) z dnia 27.04.2016 r. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: iod@wczesniak.pl lub listownie na adres Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom, ul. Prymasa Augusta Hlonda 2a m. 71, 02-972 Warszawa. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji zamówienia. Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora zgodnie z okresami wskazanymi w informacji o przetwarzaniu danych osobowych.