Warszawska Dycha

Warszawska Dycha – pobiegnij dla wcześniaków

Pobiegnij dla wcześniaków w biegu na 10 km – Warszawska Dycha zaprasza do zapisów.

Bieg odbędzie się 29 września 2024 r.

Podczas wrześniowego Maratonu Warszawskiego obędzie się bieg na 10 km – Nice to Fit You Warszawska Dycha. To doskonała okazja dla tych, dla których dystans maratoński jest nie do pokonania, a chcą być częścią wielkiego biegowego wydarzenia, jakim jest Maraton Warszawski. Bieg na krótszym dystansie to również świetny sprawdzian w przygotowaniach do półmaratonu i dla wszystkich debiutujących w biegach ulicznych. Warszawska Dycha zaprasza do zapisów!

Zapisz się na bieg

 

Warszawska Dycha w Biegam Dobrze

Podobnie jak na 46. Maraton Warszawski, do biegu na 10 km możecie zapisać się w ścieżce charytatywnej Biegam Dobrze. Co to znaczy? Biegając, możesz pomóc wybranej organizacji charytatywnej i jej podopiecznym. W przypadku wyboru Fundacji Wcześniak, kierujesz swoje wsparcie do dzieci, które urodziły się za wcześnie, w czasie, gdy powinny jeszcze dorastać w brzuchu swojej mamy. Po wyborze ścieżki charytatywnej utworzysz zbiórkę na rzecz wcześniaków. Nie musisz opłacać pakietu startowego – ten opłaci za Ciebie wybrana organizacja, ale musisz zebrać lub wpłacić minimum 250 zł, by wziąć udział w biegu.

Warszawska Dycha

 

Warszawska Dycha – jak to zrobić?

  1. Wejdź na stronę https://nnmaratonwarszawski.com/biegamdobrze/
  2. Kliknij „Pobiegnij charytatywnie” a następnie zaloguj się lub zarejestruj do wybranego biegu.
  3. Wybierz opcję biegu charytatywnego oraz Fundację Wcześniak do wsparcia.
  4. Wypełnij kwestionariusz biegu.
  5. Zostanie utworzona Twoja zbiórka. Uzyskasz pakiet startowy, gdy zbierzesz lub wpłacisz do 31 sierpnia kwotę 250 zł.
  6. Podziel się linkiem do swojej zbiórki ze znajomymi.
  7. Pobiegnij dla wcześniaków!

Wcześniaki to grupa bardzo aktywnych ruchowo dzieci. Regularna rehabilitacja, ćwiczenia, usprawnianie pracy ręki, korygowanie wad ruchowych, aparatu mowy – to tylko mała część pracy, jaką muszą wykonać, by uzyskać samodzielność w poruszaniu się. Spokojnie można zaryzykować porównanie wysiłku tych dzieci do pokonania dystansu maratonu. Środki zebrane podczas Nice To Fit You Warszawskiej Dychy pomogą tym maluchom uzyskać sprawność.

Są tacy, którzy przebiegają maratony. Są tacy, dla których przejście kilku kroków to wielki sukces. To piękne, że ci pierwsi pomagają najmniejszym i najsłabszym. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają swoim wysiłkiem wcześniaki!

biegam dobrze

Do dzieła! Pomagaj najmniejszym!

Zapisz się na Warszawską Dychę i do 31 sierpnia zbierz minimum 250 zł, by wziąć udział w biegu. Pamiętaj, że ta zbiórka nie mają górnego limitu!

Odwiedź Expo poprzedzające bieg, odbierz swój pakiet startowy i upominek w podziękowaniu za udział w akcji charytatywnej.

Pobiegnij jak na skrzydłach, bo z pomagania obie strony czerpią radość!

Do biegu, gotowi, pomagaj wcześniakom! 

Scroll to Top