Punkt kibicowania Fundacji Wcześniak

3 kwietnia odbył się 11. PZU Półmaraton Warszawski, w którym mieliśmy zaszczyt brać udział jako jedna z 6 organizacji, które można było wesprzeć w akcji charytatywnej Biegam Dobrze.

Dla 63 biegaczy zbierających środki na naszą Fundację, którzy uzyskali pakiet startowy, przygotowaliśmy paczki z prezentami w podziękowaniu za ich zaangażowanie, dzięki któremu udało się zebrać ponad 36 tys. złotych. Celem zbiórki było pozyskanie finansów na budowę Narodowego Centrum Wcześniaków. 1 i 2 kwietnia odbyły się targi sportowe na Torwarze, podczas których mieliśmy okazję osobiście spotkać się z naszymi biegaczami, poznać się i porozmawiać.

Podczas trwania półmaratonu zorganizowaliśmy punkt kibicowania na 17. kilometrze trasy. Dla kibiców mieliśmy liczne atrakcje, wśród których były animacje dla dzieci zapewnione przez niesamowity duet Wróżki Chrzestne oraz fantastyczne utwory wykonane przez 4 zespoły, które zagrały na naszej scenie: SouLadies, The Procrasters, Juki Pełne Jabłek oraz Neo.

Prezes Fundacji Wcześniak pokonał trasę razem z Maćkiem, wcześniakiem z 26. tygodnia, któremu towarzyszyli także rodzice.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z punktu kibicowania. Zapraszamy na naszą stronę na facebooku, żeby zobaczyć więcej zdjęć.

Scroll to Top
1,5% podatku