Pomoc dla Michaiła Jurczenko z Białorusi

Drodzy!!!
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że udało się zebrać całą kwotę potrzebną do zapłaty za leczenie małego Michaiła z Białorusi. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które okazały swe serce i zrobiły przelewy oraz firmie Śnieżka, która zapłaciła całą pozostałą do zapłaty kwotę!!!

Jesteście wielcy!

Poniżej zamieszczamy listy z podziękowaniami od rodziny małego Michaiła.

 

Valentin i Svetlana Jurczenko
Minsk/Bialorus
Mińsk, 26.01.2012


Kochani !

Dziękujemy Wam wszystkim za to, ze pomogliście nam wyjść z tak trudnej i nieoczekiwanej dla nas sytuacji życiowej. Dzięki Waszej pomocy finansowej opłacone zostały koszty leczenie i przebywania w szpitalu naszego nowo narodzonego syna Michaiła i jego mamy.

Dla nas było to wspaniałym przeżyciem móc doświadczyć tego, że tak szybko zareagowaliście na nasz problem i okazaliście nam swoją bezinteresowną pomoc ? mimo faktu, że jesteśmy Białorusinami. Bardzo doceniamy Wasze wsparcie finansowe, bez którego nie moglibyśmy dzisiaj cieszyć się widokiem zdrowego dziecka u siebie w domu, na Białorusi.

Dziękujemy Wam z całego serca i życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności i radości w życiu.

Serdecznie pozdrawiamy
Valentin, Svetlana, Egor i maly Michail Jurczenko


Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom
p. Magdalena Sadecka – Makaruk
ul. Sarmacka 12 lok. 2 02-972
Warszawa

Droga Pani Magdaleno!

My, rodzina Jurczenko, pragniemy Pani z całego serca podziękować za Pani zaangażowanie i okazaną nam pomoc. Tylko dzięki Pani poradom i natychmiastowemu aktywnemu działaniu mogliśmy tak szybko i szczęśliwie wyjść z trudnej sytuacji życiowej, w której znalazła się nasza rodzina. Sytuacji związanej z pobytem i leczeniem naszego nowo narodzonego syna wcześniaka Michaiła oraz jego mamy Svetlany w szpitalu WSZ im. Jana Śniadeckiego w Białymstoku. Serdecznie Pani dziękujemy. Zawsze będziemy pamiętać o tym, jak zatroszczyła się Pani o nas i nam pomogła.

Z całego serca życzymy Pani wszystkiego, co najlepsze w tym życiu, a także wszelkiej pomyślności i dalszego owocnego rozwoju niezastąpionej Fundacji Wcześniak Rodzice-Rodzicom.

Serdecznie pozdrawiamy
Rodzina Jurczenko: Valentin, Svetlana, Egor i Michail.


 

Zwracamy się z prośbą o pomoc małemu Michaiłowi Jurczenko, który urodził się 4.01.2012 r. w 32. tyg. ciąży na granicy polsko-białoruskiej. Jego rodzice wracali właśnie z Polski do domu, kiedy niespodziewanie rozpoczęła się akcja porodowa. Ojciec dziecka sam przyjął poród w samochodzie, strażnik graniczny wezwał karetkę i małego Michaiła oraz mamę odwieziono do szpitala w Białymstoku, w którym przebywają aż do dziś. Niestety ponieważ mama jest obywatelem Białorusi, musi zapłacić we własnym zakresie za koszty leczenia syna i swojego pobytu w szpitalu. Szpital wystawił rachunek na 28 000 zł. Nie trzeba dodawać, że ta kwota jest nieosiągalna dla rodziców dziecka. Dlatego zwracamy się do wszystkich, których wzruszy ta historia niczym z filmu, o wsparcie rodziców Michaiła przez zrobienie przelewu na konto szpitala. W ten sposób pomożemy zebrać pieniądze potrzebne na opłacenia rachunku. Poniżej podajemy niezbędne dane:

 

WSZ (Wojewódzki Szpital Zespolony)
im. Jana Śniadeckiego w Białymstoku
ul. Warszawska 15
Białystok

Nr konta: 72 1160 2202 0000 0001 9934 7409
Tytułem: Pomoc dla Michaila Jurczenko z Białorusi

Poniżej załączamy linki do informacji o tej sprawie, które ukazały się w mediach.

Poród na kredyt, TVN24, 21.01.2012 r.

Białystok: blisko 30 tys. zł rachunku dla białoruskiej rodziny za poród w Polsce, Radio Białystok, 22.01.2012 r.

 

Pozdrawiamy i dziękujemy za Państwa pomoc

Fundacja Wcześniak

Scroll to Top
1,5% podatku