Podziękowanie za wsparcie dla wcześniaków

W ostatnim czasie wcześniaki otrzymały od Was dużo wsparcia!

Dziękujemy wszystkim, którzy w minionych tygodniach bardzo nas wspomagali swoim zaangażowaniem we wcześniacze sprawy. Przekrój tych działań jest ogromny, postaramy się więc przybliżyć Wam na czym to wsparcie polega.

Wypożyczalnia sprzętu dla wcześniaków

Ogromnie dziękujemy osobom, które przekazały do wypożyczalni swoje niepotrzebne już, ale sprawne sprzęty:

  • pani Annie z Białegostoku za książkę “Wcześniak. Pierwsze 6 lat życia”
  • pani Joannie z Gliwic za monitor oddechu Snuza
  • pani Magdalenie z Sosnowca za monitor oddechu Babysense
  • panu Przemysławowi z Warszawy za monitor Babysense

 

Zakupy przez FaniMani

W lipcu otrzymaliśmy darowizny z portalu FaniMani.pl za zakupy, które zrobiliście poprzez portal, a z których część wartości jest przekazywana Fundacji Wcześniak: https://fanimani.pl/fundacjawczesniak/.

Na stałe wspierają nas w ten sposób 23 osoby!

FaniMani.pl to ponad 1000 sklepów internetowych, w których robiąc zakupy, możesz wesprzeć wcześniaki.

 

 

Weselna zbiórka Pauliny i Piotra

Paulina i Piotr wkrótce powiedzą sobie sakramentalne “tak”. Z tej okazji postanowili zatroszczyć się również o szczęście najmniejszych i najsłabszych. Ich zbiórka “zamiast kwiatów” pomoże wcześniakom:

Zbiórki na Facebooku, darowizny przelewowe

Ogromnie dziękujemy również tym wszystkim, którzy jednorazowo lub cyklicznie wpłacają darowizny na cele statutowe Fundacji Wcześniak. Ogromne grono darczyńców wspiera regularnie naszych podopiecznych. Zarówno dzięki zbiórkom na Facebooku, jak i darowiznom wpłacanym na subkonta, nasi podopieczni stale korzystają z rehabilitacji i turnusów rehabilitacyjnych.

 

Ładuję...
Przekaż darowiznę regulaminem płatności PayU

 

Wydawnictwo “Mamy dla Mamy” regularnie wspiera Fundację Wcześniak darowiznami pochodzącymi ze sprzedaży książek.

To książki, które pomagają podwójnie. Przyszłe i świeżo upieczone mamy dzięki nim zdobywają nową, cenną wiedzę, a wcześniakom pomagają w leczeniu i rehabilitacji – ponieważ dochód z ich sprzedaży wspiera Fundację Wcześniak.

www.mamydlamamy.pl

 

 

Kupując cegiełkę dla wcześniaka, misia nazwanego przez internautów Wczesiem, wspierasz wydanie nowego “Niezbędnika rodzica wcześniaka”. Ostatnio misie powędrowały w różne zakątki Polski. Dziękujemy wszystkim kupującym za wsparcie naszej inicjatywy! www.cegielkadlawczesniaka.pl

 

Scroll to Top