Nasi podopieczni walczą o zdrowie

Nasi podopieczni walczą o zdrowie

Trwają zbiórki dla naszych podopiecznych: Rafała, Wojtka i Janka.

Kliknijcie w zdjęcie, żeby dowiedzieć się więcej o ich sytuacji. Chłopcy, choć w różnym wieku i z różnymi potrzebami, dzielnie walczą o lepszą sprawność i możliwość samodzielnego poruszania się. Również ich rodzice starają się jak mogą, by móc zapewnić dzieciom leczenie i rehabilitację. Wesprzyjcie ich wysiłki!

Rafał, gdy się urodził, dostał  tylko 1 punkt w skali Apgar. Wymaga intensywnej rehabilitacji. Wojtkowi lekarze dawali 2% szans na przeżycie. Potrzebuje terapii neurologopedycznej i rehabilitacji. Janek ma mózgowe porażenie dziecięce. Potrzebuje terapii komórkami macierzystymi

Szanowni Państwo,

od dnia 3 sierpnia 2020 r. "Niezbędnik rodzica wcześniaka" jest dostępny wyłącznie w wersji online. Wyczerpały się zasoby papierowego wydania poradnika. Trwają prace nad VII edycją "Niezbędnika...", który ukaże się jesienią. Serdecznie prosimy o cierpliwość.

Poradnik wydajemy wspólnie; w myśl naszej zasady: "rodzice-rodzicom" jest on finansowany m. in. z darowizn rodziców wcześniaków.  Jeśli chcą Państwo mieć swój udział w wydaniu nowego "Niezbędnika...", darowiznę na ten cel można wpłacić poniżej:

Podaruj pomoc rodzicom wcześniaków

1 na 10 dzieci rodzi się za wcześnie.

Rodzicom tych dzieci potrzebna jest wiedza i wsparcie w opiece nad wcześniakiem.

Pomóż nam wydać „Niezbędnik rodzica wcześniaka“, który przekażemy szpitalom, poradniom i rodzicom w całej Polsce.

Książka 'Niezbędnik Rodzica Wcześniaka'
Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom
10 zł
50 zł
10 zł = wydanie 1 egz. „Niezbędnika“

Obowiązek informacyjny:
Fundacja Wcześniak, BLIK

Pomagam

Biorąc udział w akcji akceptujesz:
Regulamin płatności