Masaż Shantala dla rodziców z Poznania

Home / Dla rodziców / Masaż Shantala dla rodziców z Poznania
Masaż Shantala dla rodziców z Poznania

Serdecznie zapraszam na warsztaty z masażu Shantala dla poznańskich wcześniaków. Terminy do wyboru: 18 maja, 25 maja oraz 01 czerwca, godz. 10:00 w Studio Jogi Yam,  ul. Kochanowskiego 4/10 w Poznaniu.

Koszt uczestnictwa w cyklu 3 spotkań  to 150 zł rodzic z dzieckiem (50 zł/zajęcia) lub 210 zł para rodziców z dzieckiem (70 zł/zajęcia). Należność jest płatna przed rozpoczęciem warsztatów gotówką w kasie Studia Yam.

Jestem dyplomowaną Instruktorką Polskiej Szkoły Masażu Shantala. Masaż Shantala jest starożytną techniką masażu niemowląt oraz dzieci. Wielką popularnością cieszy się w USA i Kanadzie, a w Europie szczególnie popularny jest w Holandii, skąd trafił do Polski. Ten rodzaj masażu każdy może wykonywać z łatwością, jego technika wykonywania jest stosunkowo prosta do nauczenia.

W swojej praktyce zawodowej zajmuje się uczeniem rodziców / opiekunów masowania niemowląt oraz dzieci starszych. Spotykam sie także ze stosowaniem masażu Shantala w terapii dzieci z porażeniem mózgowym lub innymi zaburzeniami rozwoju.

Masaż Shantala można przeprowadzać u niemowląt, dzieci starszych, dorosłych, kobiet w ciąży, osób niepełnosprawnych oraz pacjentów terminalnych. Interesuje się także zagadnieniami związanymi z Rodzicielstwem Bliskości oraz długim karmieniem piersią.

Jestem mama 3,5 letniej Ady, która od pierwszych swoich dni po tej stronie brzucha noszona była w chuście lub nosidle, karmiona piersią (do niedawna jeszcze), aż do naturalnego samodzielnego odstawienia się.

Chętnie odpowiem na Państwa pytania. Serdecznie zapraszam

Małgorzata Konieczny

info.shantala@wp.pl

tel. 782 97 63 45

Szanowni Państwo,

od dnia 3 sierpnia 2020 r. "Niezbędnik rodzica wcześniaka" jest dostępny wyłącznie w wersji online. Wyczerpały się zasoby papierowego wydania poradnika. Trwają prace nad VII edycją "Niezbędnika...", który ukaże się jesienią. Serdecznie prosimy o cierpliwość.

Poradnik wydajemy wspólnie; w myśl naszej zasady: "rodzice-rodzicom" jest on finansowany m. in. z darowizn rodziców wcześniaków.  Jeśli chcą Państwo mieć swój udział w wydaniu nowego "Niezbędnika...", darowiznę na ten cel można wpłacić poniżej:

Podaruj pomoc rodzicom wcześniaków

1 na 10 dzieci rodzi się za wcześnie.

Rodzicom tych dzieci potrzebna jest wiedza i wsparcie w opiece nad wcześniakiem.

Pomóż nam wydać „Niezbędnik rodzica wcześniaka“, który przekażemy szpitalom, poradniom i rodzicom w całej Polsce.

Książka 'Niezbędnik Rodzica Wcześniaka'
Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom
10 zł
50 zł
10 zł = wydanie 1 egz. „Niezbędnika“

Obowiązek informacyjny:
Fundacja Wcześniak, BLIK

Pomagam

Biorąc udział w akcji akceptujesz:
Regulamin płatności