Masaż Shantala dla rodziców z Poznania

Serdecznie zapraszam na warsztaty z masażu Shantala dla poznańskich wcześniaków. Terminy do wyboru: 18 maja, 25 maja oraz 01 czerwca, godz. 10:00 w Studio Jogi Yam,  ul. Kochanowskiego 4/10 w Poznaniu.

Koszt uczestnictwa w cyklu 3 spotkań  to 150 zł rodzic z dzieckiem (50 zł/zajęcia) lub 210 zł para rodziców z dzieckiem (70 zł/zajęcia). Należność jest płatna przed rozpoczęciem warsztatów gotówką w kasie Studia Yam.

Jestem dyplomowaną Instruktorką Polskiej Szkoły Masażu Shantala. Masaż Shantala jest starożytną techniką masażu niemowląt oraz dzieci. Wielką popularnością cieszy się w USA i Kanadzie, a w Europie szczególnie popularny jest w Holandii, skąd trafił do Polski. Ten rodzaj masażu każdy może wykonywać z łatwością, jego technika wykonywania jest stosunkowo prosta do nauczenia.

W swojej praktyce zawodowej zajmuje się uczeniem rodziców / opiekunów masowania niemowląt oraz dzieci starszych. Spotykam sie także ze stosowaniem masażu Shantala w terapii dzieci z porażeniem mózgowym lub innymi zaburzeniami rozwoju.

Masaż Shantala można przeprowadzać u niemowląt, dzieci starszych, dorosłych, kobiet w ciąży, osób niepełnosprawnych oraz pacjentów terminalnych. Interesuje się także zagadnieniami związanymi z Rodzicielstwem Bliskości oraz długim karmieniem piersią.

Jestem mama 3,5 letniej Ady, która od pierwszych swoich dni po tej stronie brzucha noszona była w chuście lub nosidle, karmiona piersią (do niedawna jeszcze), aż do naturalnego samodzielnego odstawienia się.

Chętnie odpowiem na Państwa pytania. Serdecznie zapraszam

Małgorzata Konieczny

info.shantala@wp.pl

tel. 782 97 63 45

Scroll to Top