Biegam Dobrze

Biegam Dobrze dla wcześniaków podczas 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego

Biegam Dobrze w Fundacji Wcześniak odbyło się już 16. raz!

Weekend na medal!

Za nami finał akcji Biegam Dobrze (wzięliśmy w niej udział już 16 razy) i z ogromną radością chcemy podziękować naszym Bohaterom o wielkich sercach – dzięki Wam wcześniaki mają szansę czuć się lepiej!

Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich uczestników 18. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego oraz Nice To Fit You Biegu na 5! Dziękujemy za Wasz wysiłek i poświęcenie, które okazaliście organizując zbiórki, wpłacając środki i angażując w działanie bliskich. Doceniamy każdy gest oraz każdy udostępniony przez Was post informujący o biegu i naszej akcji charytatywnej. Daliście wcześniakom i ich rodzinom nadzieję oraz możliwość na prawidłowy rozwój.

W sposób szczególny chcielibyśmy wyróżnić Pana Grzegorza, który dokonał rzeczy wyjątkowej – zebrał dla Fundacji ponad 12000 zł! Dzięki niemu i dzięki wszystkim darczyńcom udało się utrzymać 3. miejsce wśród wszystkich zbiórek i uzyskać od sponsora biegu dodatkowe 5000 zł! Trudno słowami wyrazić wdzięczność, ale życzymy Panu Grzegorzowi, żeby dobro, którym się dzieli, wróciło do niego ze zdwojoną mocą. Gratulujemy tego wyniku i skuteczności!

DZIĘKUJEMY: Sylwii, Natalii, Elżbiecie, Zuzannie, Milenie, Sandrze, Monice, Paulinie, Marcie, Aleksandrze, Małgorzacie, Barbarze, Ewie, Annie, Zofii, Robertowi, Przemysławowi, Michałowi, Danielowi, Tomkowi, Przemysławowi, Tadeuszowi, Pawłowi, Piotrowi, Kacprowi, Krzysztofowi, Jakubowi, Krzysztofowi, Jakubowi, Piotrowi, Tomaszowi, Danielowi, Łukaszowi, Michałowi, Maciejowi, Damianowi, Dawidowi, Andrzejowi, Dariuszowi, Piotrowi, Karolowi, Krzysztofowi, Jarosławowi, Mateuszowi, Tomaszowi, Grzegorzowi, Davidowi, Łukaszowi.

Dziękujemy osobom, które założyły zbiórki i gromadziły środki, ale nie mogły pobiec: Annie, Michałowi, Robertowi.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszego punktu kibica w niedzielę lub odwiedzali nas na stoisku w Biurze Zawodów, cudownie było Was poznać i porozmawiać!
Ogromne brawa dla Was!

NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ! Już teraz można dołączać do Biegam Dobrze i zapisać się na wrześniowy bieg https://biegamdobrze.pl/.

Scroll to Top