Portale internetowe

Sosrodzice.pl ? to portal dla rodziców chcących wychowywać dzieci mądrze, tak aby dbać o ich potrzeby i nie zapominać o własnych.

Inspirujące miejsce dla młodych mam i ojców

W portalu: Najważniejsze sprawy, z jakimi musza sobie poradzić rodzice wcześniaka.

 

BEAUTY MAMA ? TO WIĘCEJ NIŻ SZKOŁA RODZENIA! Szkoła jest akredytowana przy szpitalu św. Zofii w Warszawie dla mieszkanek Warszawy kurs bezpłatny, druga lokalizacja szkoły w Pruszkowie, zajęcia popołudniowe lub w weekendowe, indywidualne przygotowanie do porodu, wizyta położnej po porodzie, konsultacje laktacyjne i wypożyczalnia laktatorów, warsztaty dla rodziców, masaż w okresie macierzyństwa, nauka prawidłowej pielęgnacji i masażu niemowląt.

 

http://pomagamy.dbv.pl – Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom oraz osobom dorosłym szukającym pomocy, wsparcia w leczeniu i rehabilitacji. Im więcej osób odwiedzi stronę, tym większe szanse na to, że trafią tam osoby które będą mogły Im pomóc lub sami znajdą pomoc! ZAPRASZAMY.

http://www.zarosniecieprzelyku.pl – portal dla rodziców dzieci urodzonych z zarośniętym przełykiem.

www.zawitkowski.pl ? Strona mgr Pawła Zawitkowskiego ? fizjoterapeuty, autora wielu artykułów i publikacji na temat zdrowia i wspomagania rozwoju dziecka. Najnowsze książki to: ?MAMO TATO co ty na to?? oraz ?MAMO TATO co ty na to? 2?

http://www.kolderki.org/kolderki –  projekt ‘Kołderka za jeden uśmiech’, w którym celem wolontariuszy jest haftowanie i szycie kołderek dla dzieci w Polsce cierpiących na przewlekłe i nieuleczalne choroby. Taka kołderka jest przyjacielem dziecka i często towarzyszy mu w czasie pobytu w szpitalu lub sanatorium.

http://www.ekobaby.pl/ – Ekobaby to serwis poświęcony Elimination Communication (wychowaniu bezpieluchowemu), nowoczesnym, ekologicznym pieluszkom z materiału i innym produktom pochodzenia naturalnego. Nowością na rynku polskim są buciki do nauki chodzenia. Na stronie tej znajdziecie Państwo nie tylko wiele ciekawych produktów służących Naturalnej Higienie Dziecka, ale też ciekawe informacje, pomoc i odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

www.clauwi.pl – Szkoła Noszenia ClauWi?

www.40tygodni.pl

Serwis abcZdrowie.pl to najnowsze informacje ze świata zdrowia, medycyny, lifestyle’u, urody, dietetyki i psychologii. Serwis charakteryzuje się wartościową i szczegółową wiedzą przekazaną w przystępny i klarowny sposób za pomocą artykułów tematycznych, poradników, quizów i wideo castów. abcZdrowie.pl to również platforma komunikacyjna pacjenta z lekarzami i specjalistami z różnej dziedziny. www.portal.abczdrowie.pl

www.maliturysci.pl to portal skierowany do rodziców poszukujących ciekawych miejsc/imprez/wydarzeń w Polsce dla siebie i dla swoich pociech.


Wegemaluch.pl: owocowowarzywne zdrowie

Wegemaluch.pl to portal dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki zdrowego odżywiania dzieci i dowiedzieć się jak prawidłowo stymulować rozwój dziecka. Serwis tworzony jest przy aktywnej opiece merytorycznej specjalistów ? dietetyka, rehabilitanta, psychologa, pediatry, logopedy. Wegemaluch.pl to systematycznie uaktualniana baza placówek medycznych i oświatowych oferujących dietę wegetariańską, miejsc przyjaznych rodzinie: basenów, restauracji, kawiarni, fitnessów i sal zabaw.

W portalu wege jak i nie wege rodzice znajdą przepisy wegetariańskie z podziałem na miesiące życia dziecka. Ponadto, aby rodzic mógł sam dokonywać kuchennych wyborów, przy wsparciu merytorycznym dietetyka, działa dział ?co w czym?, w którym opisane są warzywa, owoce, nabiał, przyprawy, a nawet oleje. Każdy zainteresowany dowie się, jakie składniki znajdują się w danym produkcie i od którego miesiąca życia można wprowadzać je do diety.
W portalu nie brakuje również działów lekkich, przyjemnych, acz niewątpliwie przydatnych ? newsy, wywiady między innymi z Natalią i Pauliną Przybysz, Moniką Mrozowską, Barbarą Labudą czy Agatą Buzek.
Dział ?przyjazne miejsca? to ogólnopolska baza lekarzy: pediatrów, dietetyków, szpitali przyjaznych wegemaluchom. W tym dziale znajduje się również wykaz miejsc na przykład klubów malucha, klubów mam, sal zabaw, fitnessów i basenów, gdzie można aktywnie i ciekawie spędzić czas z dzieckiem. Aby jednak dobrze się bawić trzeba zapewnić organizmowi smaczny i wartościowy posiłek. Dlatego w wegemaluch.pl powstaje mapa wege restauracji, kawiarni, których menu zadowoli żołądek małych i dużych konsumentów. A dla miłośników domowej kuchni, wegemaluch.pl przygotowuje listę eko i wegesklepów z całej Polski. 
Dział ?przyjazne? to także baza placówek oświatowych, które w swoim menu oferują posiłki z diety wegetariańskiej lub/i wegańskiej. Stworzenie tej bazy stanowi dla wegerodziców nieopisaną pomoc przy wyborze placówki. 

Jeżeli mają Państwo ochotę współtworzyć wegemaluch.pl zapraszamy serdecznie do współpracy.

 

 

http://vikisiezna.blogspot.com/
http://dziecieceklimaty.pl/

 

Dziecięce Klimaty to ręcznie robione czapki i zabawki dla dzieci.  Moje produkty są hand-made?więc tak naprawdę każdy jest  unikatowy? A ja dokładam wszelkich starań, aby czapka była idealna dla twojego dziecka, a zabawka bezpieczna i urocza? po prostu nietuzinkowa. Oferuję czapki i zabawki takie, jakich chcę dla mojej córeczki: oryginalne, kolorowe, ekologiczne, szyte z naturalnych materiałów, bezpieczne. Dziecięce Klimaty powstały z miłości do mojej córeczki potrzeby tworzenia dla niej niepowtarzalnych zabawek. Córka recenzuje i testuje mamine wytwory? jej uśmiech i aprobata są najlepszym atestem. Jestem mamą? dla mojej córeczki chcę wszystkiego, co najlepsze. Marzyły mi się kolorowe i zabawne, wygodne ubranka. Marzyły mi się rzeczy unikalne, a nie oklepane i powtarzające się wzory, które spotyka się na każdym kroku w polskich sieciówkach? dlatego postanowiłam szydełkować dziecięce marzenia.

Scroll to Top