Pobiegnij dla wcześniaków!

My znów o bieganiu!
Najwyższa pora zaprosić Was do udziału w 41. PZU Maratonie Warszawskim, który odbędzie się 29 września 2019. Trwają już zapisy na bieg, również w ścieżce charytatywnej #BiegamDobrze.

Biegnąc dla Fundacji Wcześniak pomagacie nam wydać “Niezbędnik rodzica wcześniaka” i podarować go każdemu potrzebującemu rodzicowi: 42,195 km = 42 Niezbędniki rodzica wcześniaka.

Każdy może wziąć udział w wydarzeniu – nie koniecznie biegnąc:

① WEŹ UDZIAŁ w biegu na 42,195 km, na 5 km lub w sztafecie maratońskiej. Dzięki każdej osobie, która pobiegnie dla Fundacji Wcześniak w 41. PZU Maratonie Warszawskim, możemy wydać 42 Niezbędniki rodzica wcześniaka. Każdy przebiegnięty kilometr, to pomoc dla jednego rodzica wcześniaka.

② NAMÓW biegających znajomych do rejestracji na Maraton w ścieżce charytatywnej i poleć im Fundację Wcześniak jako organizację do wsparcia.

③ WESPRZYJ wysiłek tych, którzy zdecydowali się pobiec dla wcześniaków – zobacz kto pomaga nam wydać Niezbędnik: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/startlist/65?name=&bib=&ngo=6

④ KIBICUJ biegaczom i biegaczkom podczas 41. PZU Maratonu Warszawskiego 29 września. Bądź z nami w strefie kibica, poznaj nas i tych, którzy startują dla wcześniaków.

Scroll to Top