neorogalik na dzień wcześniaka

neOrogalik dla wcześniaków na 17 listopada

neOrogalik świętuje z nami Światowy Dzień Wcześniaka

neOrogalik to wyrób medyczny firmy DragOplus, który wielu z Was może znać jeszcze z pobytu na Oddziale Neonatologicznym. Dzięki niemu Wasze dziecko mogło bezpiecznie i z większym komfortem spędzić swój wojowniczy czas w inkubatorze. neOrogalik dba o prawidłowe pozycjonowanie noworodków, również wcześniaków, a teraz możecie go nabyć również do użytku domowego.

Został przygotowany we współpracy specjalistów medycyny i fizjoterapii. Dzięki niemu mały pacjent podczas długiego pobytu w inkubatorze lub w łóżeczku szpitalnym ma wsparcie w każdej pozycji. Jego delikatny kręgosłup i cały układ kostny mogą wzrastać prawidłowo i nie ulegają zniekształceniom poprzez długie leżenie w na płaskim materacu w poziomej pozycji.

Ponadto noworodek otulony neOrogalikiem przy ruchach rączkami i nóżkami wyczuwa swoje bezpieczne granice, które był przyzwyczajony napotykać przebywając w łonie mamy. Jest bezpieczny dla alergików.

neOrogalik neorogalik dla wcześniaków

Z okazji Światowego Dnia Wcześniaka 2023 DragOplus przygotował dla rodziców niespodziankę.

neOrogalik z rabatem dla rodziców wcześniaków

Jeżeli przygotowujesz się do wypisu swojego dziecka ze szpitala do domu i zastanawiasz się nad produktami, które będą dla niego odpowiednie, bezpieczne i sprawdzone, jednym z nich może być właśnie neOrogalik. W dniach 15-30 listopada kupicie neOrogalik z 20% rabatem. Produkt możecie zamówić w trzech rozmiarach:

  • S: 11 cm x 75 cm
  • M: 14 cm x 85 cm
  • L: 15 cm x 100 cm

lub w innym rozmiarze, który będzie odpowiedni dla Waszego dziecka.

Pamiętajcie o użyciu kodu, przygotowanego specjalnie dla rodziców wcześniaków: WCZESNIAK20 w koszyku Waszych zakupów: https://dragoplus.com/pl/kategoria-produktu/neorogalik/

neOrogalik dla wcześniaków

To nie koniec dobrych wiadomości od DragOplus! Z okazji Światowego Dnia Wcześniaka zakupy zrealizowane przez Was w dniach 15-30 listopada będą wspierać najmniejszych. Wy otrzymujecie rabat na zakupy, a Fundacja Wcześniak pomoc na finansowanie leczenia i rehabilitacji naszych podopiecznych.

Kod rabatowy ważny w dniach 15-30 listopada: WCZESNIAK20 do zrealizowania w sklepie https://dragoplus.com/pl/kategoria-produktu/neorogalik/. 

 

Więcej na temat neOrogalika przeczytacie w tej ulotce. Zapraszamy również na Facebook i Instagram DragOplus po cenne porady dotyczące bezpieczeństwa Waszego dziecka w domu.

Światowy Dzień Wcześniaka

Obchodzimy go w Polsce od 2011 roku. Co roku obchodzi go o około 22 tysięcy dzieci więcej. Statystyki urodzeń w 2022 roku mówią, że na świat przyszło 306 155 dzieci, z czego 22 510 to dzieci urodzone przedwcześnie, stanowiąc 7,35% wszystkich urodzeń.

Ze względu na podział na wcześniaki ekstremalnie skrajne, skrajne i średnie liczba urodzeń w 2022 roku wygląda następująco:

  • od 23. do 27. tygodnia ciąży – 1 187 urodzenia, czyli 5,27% urodzeń przedwczesnych
  • od 28. do 32. tygodnia ciąży – 3 194 urodzenia, czyli 14,19% urodzeń przedwczesnych
  • od 33. do 36. tygodnia ciąży – 18 129 urodzeń, czyli 80,54% urodzeń przedwczesnych.

Każdemu z najmniejszych, którzy tego dnia obchodzą swoje święto, a także ich rodzicom, życzymy, by etap, który właśnie rozpoczęli, był spokojnym czasem w poczuciu nadziei na dobrą przyszłość.

Scroll to Top