Zbiórka urodzinowa wcześniaki

Masz urodziny? Możesz pomóc!

Pomagaj wcześniakom!

Czy wiecie, że Facebook daje możliwość założenia zbiórki na rzecz Fundacji Wcześniak i jej podopiecznych? Każdy z Was może założyć taką zbiórkę. Najczęściej zbiórki są zakładane z okazji urodzin, ale nie musisz obchodzić jubileuszu, żeby pomóc wcześniakom. Przedstawiamy 6 kroków do jej utworzenia:

Wejdź na stronę http://facebook.com/wczesniak i w menu bocznym wybierz zakładkę “Zbiórki pieniędzy”. Na tej stronie możesz przejrzeć trwające i zakończone zbiórki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przycisk “Zbierz pieniądze” przekieruje Cię do edytora własnej zbiórki. Pamiętaj, że kliknięcie tego przycisku nie powoduje jeszcze utworzenia zbiórki, a tylko otwiera pole do uzupełnienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na początek upewnij się, że w polu “Dla kogo zbierasz pieniądze?” jest wpisana Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom. Następnie zaplanuj: jaką kwotę chcesz zebrać, w jakiej walucie oraz jak długo powinna potrwać zbiórka. Warto utworzyć zbiórkę na parę dni przed urodzinami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poinformuj dla kogo zbierasz pieniądze i dlaczego to robisz. W kroku 4 nie musisz zmieniać wpisanego już tekstu, ale jeśli chcesz, żeby pieniądze były przeznaczone dla konkretnego dziecka, koniecznie zaznacz to w nazwie zbiórki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Możesz zmienić zdjęcie, które będzie się wyświetlać nad zbiórką. Domyślnie jest to zdjęcie z tła Fundacji Wcześniak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec po prostu kliknij “Utwórz”.

 

Gotowe? Niekoniecznie. Najważniejsze – to poinformować znajomych o utworzeniu zbiórki, udostępnianie jej i przypominanie, do kiedy trwa.

Przez cały czas możesz monitorować kwotę wpływów oraz sprawdzać, kto uczestniczy w Twojej inicjatywie.

Scroll to Top
1,5% podatku