Konferencja on-line dla rodziców wcześniaków

Serdecznie zapraszamy na konferencję dla rodziców wcześniaków, która odbędzie się 17 listopada pod naszym patronatem. Spotkanie on-line będzie organizowane w tym szczególnym dla rodziców wcześniaków dniu, który od 10 już lat gości w kalendarzu z inicjatywy Fundacji Wcześniak. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Data i godzina: 17 listopada, godz. 9:00-17:00.

Dla kogo jest spotkanie: Rodzice wcześniaków do 3 miesiąca korygowanego; Kobiety w ciąży, narażone na przedwczesny poród.

Tematyka spotkań: Radzenie sobie z lękiem i rozłąką po urodzeniu dziecka, wspieranie rozwoju motorycznego i intelektualnego wcześniaka, porady laktacyjne, porady prawne oraz rady on neonatologa. Szczegółowy program godzinowy jest dostępny na stronie konferencji.

Prelegnetki: Rachela Nowak (Psycholog, seksuolog), Karolina Leończuk (Fizjoterapeuta dziecięcy), Karolina Chojnacka (Położna,Certyfikowany Doradca Laktacyjny, Doradca Chustonoszenia), Agata Marszałek (Pedagog, szkoleniowiec, współzałożyciel firmy BabySenses), Marzena Pilarz-Herzyk (Prawnik, założycielka bloga MamaPrawniczka.pl), Aleksandra Gałdyś-Jakubczyk (Neonatolog, założycielka bloga Neonatoolka.pl).

Organizator: BabySenses (www.babysenses.pl) w dniach 16-22 listopada organizuje Targi Dla Wcześniaka. 15% dochodu z wybranych produktów zakupionych w tych dniach będzie przeznaczone na wsparcie rehabilitacji i leczenia wcześniaków!

ZAPISY NA KONFERENCJĘ: https://warsztaty.babysenses.pl/konferencja-wczesniaki-zapis

 

Kurs dla rodziców wcześniaków:

“Jak wspierać rozwój motoryczny niemowląt do 3 miesiąca życia?”  Więcej informacji na temat kursu online znajdziesz na stronie: https://www.siepomaga.pl/pomocdlawczesniakow


Scroll to Top
1,5% podatku