Historie wcześniaków – Wasze historie

Historie wcześniaków – Wasze historie

Drodzy Rodzice,

wielu z Was codziennie czyta historie wcześniaków zamieszczone na naszej stronie. Wierzymy, że dają Wam one nie  tylko wiedzę o tym, jak rozwijają się wcześniaki, ale także wsparcie i otuchę. Wcześniactwo nie jest chorobą, ale wiele dzieci mierzy się z jego powikłaniami przez długie lata. Są też takie historię, które kończą się całkowicie szczęśliwie.

Zachęcamy Was do podzielenia się swoimi doświadczeniami. Żeby to uprościć, przygotowaliśmy prosty formularz, w którym możecie zamieścić słowo od siebie.

Historie wcześniaków są udostępniane na stronie: https://wczesniak.pl/historie-wczesniakow/

Opowiedz nam swoją historię

Otrzymane historie zostaną zamieszczone na stronie www.wczesniak.pl w rozdziale Historie wcześniaków. Twoja strona zostanie zatytułowana imieniem i nazwiskiem Twojego dziecka oraz wiekiem życia płodowego, w którym przyszło na świat. Będzie to Twoja autorska strona i na każde żądanie rodzice będą mogli ją aktualizować lub usunąć. Fundacja zastrzega sobie możliwość ingerencji redakcyjnej w nadesłane teksty.


Załącz zdjęcia - prosimy o minimum dwa zdjęcia. Format pliku .jpg nie większe niż 2GB:Administratorem danych osobowych przekazywanych w celu realizacji celów statutowych Fundacji, min. umieszczenia przesłanej publikacji na stronie www.wczesniak.pl Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom z siedzibą przy ul. Prymasa Augusta Hlonda 2a lok. 71, 02-972 Warszawa. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane w celu umieszczenia przesłanej historii na stronie www. Jeśli wyrażą Państwo dodatkowe zgody, Państwa dane będą przetwarzane w celu marketingowym na podstawie na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) z dnia 27.04.2016 r. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: iod@wczesniak.pl lub listownie na adres Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom, ul. Prymasa Augusta Hlonda 2a lok. 71, 02-972 Warszawa. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.

Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora zgodnie z okresami wskazanymi w informacji o przetwarzaniu danych osobowych: https://wczesniak.pl/rodo/

Szanowni Państwo,

od dnia 3 sierpnia 2020 r. "Niezbędnik rodzica wcześniaka" jest dostępny wyłącznie w wersji online. Wyczerpały się zasoby papierowego wydania poradnika. Trwają prace nad VII edycją "Niezbędnika...", który ukaże się jesienią. Serdecznie prosimy o cierpliwość.

Poradnik wydajemy wspólnie; w myśl naszej zasady: "rodzice-rodzicom" jest on finansowany m. in. z darowizn rodziców wcześniaków.  Jeśli chcą Państwo mieć swój udział w wydaniu nowego "Niezbędnika...", darowiznę na ten cel można wpłacić poniżej:

Podaruj pomoc rodzicom wcześniaków

1 na 10 dzieci rodzi się za wcześnie.

Rodzicom tych dzieci potrzebna jest wiedza i wsparcie w opiece nad wcześniakiem.

Pomóż nam wydać „Niezbędnik rodzica wcześniaka“, który przekażemy szpitalom, poradniom i rodzicom w całej Polsce.

Książka 'Niezbędnik Rodzica Wcześniaka'
Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom
10 zł
50 zł
10 zł = wydanie 1 egz. „Niezbędnika“

Obowiązek informacyjny:
Fundacja Wcześniak, BLIK

Pomagam

Biorąc udział w akcji akceptujesz:
Regulamin płatności