Niezbędnik rodzica wcześniaka

CYKL: Na co przeznaczamy 1% podatku – poradnik dla rodziców

[cmsmasters_row][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text]

Ze środków, które przekazujecie nam w rozliczeniu podatkowym, możemy wydawać i bezpłatnie przekazywać rodzicom “Niezbędnik rodzica wcześniaka”.

Poradnik zwiera podstawową wiedzę o wcześniakach – ich pielęgnacji i rozwoju. Dlaczego jest tak ważny dla rodziców? “Niezbędnik…” otrzymują jeszcze podczas pobytu w szpitalu. Mogą więc od pierwszych dni dowiedzieć się co dzieje się z ich dzieckiem, jak mogą mu pomóc oraz jak mogą pomóc sobie nawzajem. Na prośbę rodziców poradniki  wysyłamy także w zamówieniach indywidualnych do domu mamy lub taty wcześniaka.

Do tej pory rozdaliśmy rodzicom ponad 37 000 egzemplarzy poradników! Ukazało się 6 edycji “Niezbędnika…”, w tym również w wersji onlinehttps://wczesniak.pl/niezbednik-rodzica-wczesniaka-online/.

Dzięki Twojemu 1% podatku będziemy mogli kontynuować ten sposób pomocy rodzicom i szerzenia wiedzy o wcześniactwie. Nasze nieśmiałe plany obejmują VII wydanie “Niezbędnika…”, który chcielibyśmy znów wydać w formie e-booka oraz audiobooka. Pomóż nam zrealizować ten cel!

Wpisz w rozliczeniu podatkowym KRS 0000191989, by Twój 1% mógł działać w stu procentach! 
[/cmsmasters_text][cmsmasters_divider shortcode_id=”zny7jgvtj” width=”long” height=”1″ style=”solid” position=”center” margin_top=”15″ margin_bottom=”15″ animation_delay=”0″][cmsmasters_heading shortcode_id=”2zwbf5koey” type=”h1″ font_size=”20″ font_weight=”default” font_style=”default” text_align=”left” margin_top=”0″ margin_bottom=”20″ animation_delay=”0″]Opinie rodziców wcześniaków[/cmsmasters_heading][cmsmasters_text shortcode_id=”xc6o0x4kw” animation_delay=”0″]

[/cmsmasters_text][cmsmasters_divider shortcode_id=”d5ez3d38xc” width=”long” height=”1″ style=”solid” position=”center” margin_top=”15″ margin_bottom=”15″ animation_delay=”0″][cmsmasters_text shortcode_id=”oluq1f3c8l” animation_delay=”0″]

Poprzednie wydania “Niezbędnika…” prezentują się następująco:

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]
Scroll to Top