44. Maraton Warszawski

44. Maraton Warszawski i Warszawska Dycha

44. Maraton Warszawski i Warszawska Dycha oraz Sztafeta Maratońska to biegi, które odbędą się 25 września 2022 roku. Co ważne – w każdym z nich można wziąć udział, wybierając charytatywną ścieżkę zapisów, czyli #BiegamDobrze.

Wybierając #BiegamDobrze, możesz pomóc wcześniakom i ich rodzicom. Jeżeli biegać – to biegać dobrze, zachęcamy więc wszystkich pasjonatów biegania, debiutantów i wytrawnych biegaczy do udziału w akcji charytatywnej #BiegamDobrze organizowanej w ramach Maratonu Warszawskiego.

44. Maraton Warszawski

Podczas 44. Maratonu Warszawskiego 25 września możesz pomóc wcześniakom!
① POBIEGNIJ w Maratonie, Sztafecie lub biegu towarzyszącym Warszawska Dycha.
Dzięki każdej osobie, która pobiegnie dla Fundacji Wcześniak, możemy wydać 42 “Niezbędniki rodzica wcześniaka”. Każdy przebiegnięty kilometr, to pomoc dla jednego rodzica wcześniaka. Rejestracja: https://maratonwarszawski.com/.
② NAMÓW biegających znajomych do rejestracji na Maraton w ścieżce charytatywnej #BiegamDobrze i poleć im Fundację Wcześniak jako organizację do wsparcia.
③ WESPRZYJ wysiłek tych, którzy zdecydowali się pobiec dla wcześniaków – zobacz kto pomaga nam wydać “Niezbędnik”:
https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/startlist/91?name=&bib=&ngo=6
④ KIBICUJ biegaczom i biegaczkom podczas 44. Maratonu Warszawskiego oraz Warszawskiej Dychy. Bądź z nami w strefie kibica, poznaj nas i tych, którzy startują dla wcześniaków.
Rejestracja: http://pzupolmaratonwarszawski.com/biegamdobrze/ + FUNDACJA WCZEŚNIAK

Warszawska Dycha

To nowy bieg, który towarzyszyć będzie Maratonowi Warszawskiemu. Idealna propozycja dla tych, dla których dystans maratoński jest nieco za dużym wyzwaniem. 10 kilometrów pozwoli Wam zrealizować wyzwanie, sprawdzić swoje siły i poczuć się częścią wielkiego wydarzenia, które trwa nieprzerwanie od 1979 roku! Dodatkowo – pomagacie maluchom, których start był nieco trudniejszy, niż ich rówieśników urodzonych o czasie.

Warszawska Dycha startuje 25 września o godzinie 9:30.

biegam dobrze

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
1. Wejdź na stronę https://maratonwarszawski.com/
2. Kliknij „Pobiegnij charytatywnie” a następnie zaloguj się lub zarejestruj do wybranego biegu.
3. Wybierz opcję biegu charytatywnego oraz Fundację Wcześniak do wsparcia.
4. Wypełnij kwestionariusz biegu.
5. Zostanie utworzona Twoja zbiórka. Uzyskasz pakiet startowy, gdy zbierzesz lub wpłacisz w określonym czasie kwotę odpowiednią dla konkretnego biegu.
6. Podziel się linkiem do swojej zbiórki ze znajomymi.
7. Pobiegnij dla wcześniaków!

Środki zebrane w zbiórkach pomagają rodzicom wcześniaków. Dzięki darowiznom od lat wydajemy „Niezbędnik rodzica wcześniaka” – poradnik, który rodzice dostają bezpłatnie już na oddziale noworodkowym. „Niezbędnik…” zawiera podstawowe informacje o zdrowiu wcześniaka, jego rozwoju, wyjaśnia pojęcia i podaje rady na przyszłość: https://wczesniak.pl/niezbednik/.

Do biegu, gotowi, pomagaj wcześniakom!

Scroll to Top