Oskar Osak

Oskar OsakJestem Oskar – skrajny wcześniak z czterokończynowym spastycznym porażeniem mózgowym. Czas tak szybko leci, że już niedługo będę miał 5 latek, ale do tej pory jeszcze nie chodzę i samodzielnie nie siedzę, ale wszystko jest na dobrej drodze. Moi rodzice robią wszystko, by ułatwić mi codzienne życie, lecz bez Waszego finansowego wsparcia nie byłoby to możliwe. Wymagam wielu specjalistycznych terapii, turnusów rehabilitacyjnych i codziennych ćwiczeń.  Wierzę, że znowu mi pomożecie.

1,5% podatku nic nie kosztuje, a mi pomaga tak wiele – pamiętajcie o tym!

PODARUJ OSKAROWI 1,5% – ROZLICZ SIĘ SERCEM
Bardzo prosimy o wsparcie finansowe dla naszego syna i podarowanie mu 1%
W PIT proszę wpisać KRS 0000191989 oraz cel szczegółowy: OSKAR OSAK
Wpłaty indywidualne można kierować na numer subkonta: 93 1240 6351 1111 0010 7491 6772, Oskar Osak Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom
ul. Prymasa Augusta Hlonda 2a lok.71, 02-972 Warszawa

Dziękujemy! Kamila i Adam Osak

 

Wiadomość od Oskarka z marca 2020 r.:

Obecnie mam 2,5 roczku – nie siedzę samodzielnie i nie chodzę, lecz zacząłem już pełzać! To jest coś – nie leżę już całymi dniami na kanapie 🙂 Codzienna rehabilitacja jest bardzo kosztowna, ale przynosi niesamowite rezultaty. Liczę na waszą pomoc i dobre serduszka, ważna jest każda złotówka. Dziękuję!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiadomość od Oskarka z listopada 2018 r.:

Mam na imię Oskar. Urodziłem się w 28 tygodniu ciąży, przez co bardzo wiele wycierpiałem w swoim krótkim życiu.
Byłem wielokrotnie operowany, a pierwsze długie miesiące życia spędziłem w szpitalu, gdzie złapałem wszystkie możliwe choroby. Mam mózgowe porażenie dziecięce, czterokończynowy niedowład spastyczny oraz problemy ze wzrokiem.
Obecnie mam 1,5 roczku – nie umiem siadać ani chodzić.
Potrzebuję codziennej drogiej rehabilitacji met. Vojty, turnusów rehabilitacyjnych oraz częstych konsultacji lekarskich.

 

 

 

 

Karta informacyjna


Imię
Oskar
Tydzień
28
Waga
990g
Wzrost
34cm
Data
24.07.2017 r.

Scroll to Top