Laura Błędowska

Laura Błędowska jest podopieczną Fundacji Wcześniak.

 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc dla naszej córki Laury.

Laura urodziła się w 24. tygodniu ciąży ze skrajnie niską masą ciała – 700 gramów. W szpitalu spędziła 130 dni, a każdy dzień był dla niej walką o życie. Od początku nie mogła samodzielnie oddychać, przez co była podłączona do respiratora, na którym spędziła łącznie ponad 2 miesiące. Po odłączeniu respiratora dalej wymagała wspomagania oddechu. Dużo czasu spędziła w inkubatorze. Prawie cały czas w szpitalu była karmiona sondą.

U Laury stwierdzono dysplazję oskrzelowo-płucną, retinopatie wcześniaczą, ciężką zamartwicę urodzeniową, asymetrie komór mózgowych i hipoglikemię. Po drodze miała kilkukrotnie przetaczaną krew. Laura ma zaburzenia neurologopedyczne oraz wzmożone napięcie mięśniowe.

Córka wymaga stałej opieki u różnych specjalistów m.in. neonatologa, kardiologa, neurologa, okulisty, neurologopedy, laryngologa, pulmonologa oraz fizjoterapeuty. Cały czas wymaga terapii w zakresie: rehabilitacji ruchowej, terapii sensorycznej, terapii logopedycznej.

Mimo bardzo ciężkiego startu Laura walczy i się nie poddaje.

W związku z tym zwracamy się z prośbą o przekazanie darowizny na subkonto w Fundacji, do której należy Laura. Wsparcie pomoże zapewnić dalszą rehabilitację i wizyty u specjalistów.

Indywidulany nr konta Laury do wpłat: 07 1240 6133 1111 0011 2889 3130

PODARUJ LAURZE 1,5% PODATKU

Przy rozliczeniu podatku wpisz nr KRS 0000191989

i koniecznie podaj cel szczegółowy: LAURA BŁĘDOWSKA

Laura Błędowska

Karta informacyjna


Imię
Laura
Tydzień
24
Waga
700
Wzrost
Data
2023

Scroll to Top