Agnieszka Gloza

Agnieszka Gloza jest podopieczną Fundacji Wcześniak.

POMÓŻ, PRZEKAZUJĄC 1,5% PODATKU DLA AGNIESZKI

Agnieszka Gloza

Po raz kolejny zwracamy się z prośbą o przekazie 1,5% z podatku na rzecz naszej córki.  Agnieszka urodziła się 14.07.2018 r., w 27. tygodniu ciąży, z wagą 900 g i wzrostem 35 cm. Pierwsze 6 miesięcy życia spędziła głównie w szpitalu. Udało jej się wygrać walkę z SEPSĄ, cytomegalią i choleostazą. Przeszła też zabieg laserowy na oczy oraz zamknięcia przewodu Botalla.  Mimo tak trudnego startu jest pogodnym dzieckiem i dzielnie znosi trudy rehabilitacji oraz wizyt lekarskich.

 

Obecnie Agnieszka pozostaje nadal pod opieką licznych specjalistów (m.in.: kardiologa, okulisty, audiologa, alergologa, endokrynologa, lekarza rehabilitanta, logopedy, psychologa) oraz wymaga stałej i systematycznej rehabilitacji ruchowej, ze względu na problemy z napięciem mięśniowym oraz wadę postawy. Córka choruje również na astmę wczesnodziecięcą.

Nasze możliwości finansowe są ograniczone. Koszt rehabilitacji, wizyt lekarskich, turnusu rehabilitacyjnego są wysokie, dlatego zwracamy się do ludzi dobrej woli z prośbą o przekazywanie 1,5% z podatku.

Aby przekazać 1,5% podatku dla Agnieszki wystarczy w formularzu PIT wpisać nr KRS Fundacji „Wcześniak” 0000191989 i w celu  szczegółowym AGNIESZKA GLOZA. To nic nie kosztuje, a Agnieszka dzięki temu ma szansę na kontynuowanie rehabilitacji, której efekty widzimy każdego dnia.

Darowizny można przekazywać na jej subkonto w Fundacji Wcześniak o numerze:
41 1240 6351 1111 0010 7491 7708.

Z całego serca dziękujemy wszystkim za każde wsparcie i okazaną pomoc.

Marta i Łukasz Gloza z córeczkami Anią i Agnieszką

Agnieszka Gloza
Agnieszka Gloza

Karta informacyjna


Imię
Agnieszka
Tydzień
27
Waga
900 g
Wzrost
35 cm
Data
2018

Scroll to Top