Fundacja Wcześniak

Kampania Wcześniaki. Sprawa wielkiej wagi

Część I

Małgorzata Ostrowska-Królikowska została Ambasadorem Fundacji Wcześniak i wystąpiła w kampanii reklamowej Fundacji prowadzonej pod hasłem „Wcześniaki. Sprawa wielkiej wagi”.

Celem kampanii jest promowanie świadomego wcześniactwa, wzrost świadomości Fundacji Wcześniak oraz pozyskanie wpływów z odpisów z 1%. Kampania prowadzona będzie w kinach, prasie oraz w mediach społecznościowych, w tym przede wszystkim na stronach Fundacji Wcześniak na portalu Facebook (www.facebook.pl/wczesniak).

Kampania „Wcześniaki. Sprawa wielkiej wagi” składa się z 3 odsłon, w których dzieci urodzone przed 36. tygodniem ciąży porównują swoją wagę urodzeniową do wagi produktów wykorzystywanych w życiu codziennym. W pierwszej odsłonie kampanii występuje 5-letnia Berenika Brzóska, która urodziła się w 6. miesiącu ciąży (24. tydzień) z wagą 490 gramów. W filmie Berenia porównuje swoją wagę do wagi pluszowego misia.

Zapraszamy do obejrzenia reklamy i prosimy o jej rozpowszechnienie wśród Państwa znajomych. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy.

Część II

Z przyjemnością prezentujemy drugą część kampanii „Wcześniaki. Sprawa wielkiej wagi”, w której wystąpiła Ambasadorka naszej fundacji p. Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz 8-letni Jędrzej Krzykawski, urodzony w 7. miesiącu ciąży (30. tydzień) z wagą 1000 gramów. W filmie Jędruś porównuje swoją wagę do wagi kilograma cukru.

Część III

Zapraszamy do obejrzenia trzeciego spotu reklamowego naszej fundacji przygotowanego w ramach kampanii społecznej 1%. W rolach głównych wystąpili: p. Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz bliźnięta: Karolina i Aleksander Tondel-Karpińscy, urodzeni w 24. tyg. ciąży. Życzymy miłego oglądania.

 

Materiały reklamowe

2012 Ulotka Plakat
2010 Plakat …

Making off, czyli jak powstawały nasze spoty reklamowe

Z przyjemnością prezentujemy materiał filmowy pokazujący, jak powstawały filmy do naszej pierwszej kampanii społecznej. Życząc Państwu miłego oglądania, jeszcze raz …

Premature Baby Foundation Campaign

Premature Baby Foundation campaign – part 1 Premature Baby Foundation campaign – part 2 Premature Baby …

Artykuły prasowe dotyczące 1%

„Czy pomoc dla fundacji pomniejszy dochód” – DGP, Tygodnik samorzadowy, luty 2011 „Łatwiej przekażemy 1 proc.”

List od Prezesa Fundacji Wcześniak

Z przyjemnością prezentujmy pierwszą w historii Fundacji Wcześniak Rodzice-Rodzicom kampanię społeczną realizowaną pod hasłem „Wcześniaki. Sprawa wielkiej wagi”. Powstała ona …